Branky: 4. Višinský, 12. Kubiš, 57. Langhamer - 70. Vott
Diváci: 80
Příbram B: Smrkovský - Lojín, Vošmik, Nezník, Vohradský, Polanský, Zemánek (57 Vott), Navrátil (57 Švestka), Matoušek, Vavruška (81 Nikl), Čížek

Velmi špatný výkon v prvním poločase stál tým U18 body

Daniel Huňa

Dorost U18 dokázal na půdě Slavie vstřelit pouze jednu branku a domů se vracel bez bodového zisku.

Zápas neukázal velký fotbalový zážitek. Oba týmy hrály spíše bojovně než fotbalově a více chyb v prvním poločase dělali právě hosté a zaslouženě prohrávali 2:0.

Na začátku druhé půle udělal příbramský trenér dvě změny a hráči, kteří přišli na hřišti, to dokázali výrazně oživit. V tu chvíli začali hosté držet míč a dostávat se do zakončení. Ale i tak to nestačilo a Slavie zaslouženě vyhrála 3:1.